Image layer Image layer
Image layer Image layer
Image layer Image layer

נמצאו 18 תוצאות עבור חיפוש התג : קוים מנחים לאימון

בי אייץ פיטנס

... (קרא עוד...)

אופני ידיים Airdyne AD6

דגם מקצועי אופני ידיים Schwinn Airdyne AD6  אופני Airdyne המתוחכמות פועלות על התנגדות הרוח.  גלגל תנופה מסיבי העובד בתנועה חלקה ביותרמחיר לגולשי האתר: 6180 ש"ח בלבד!   אופני AD6 הינם מכשיר הכושר הטוב ביותר לאימוני... (קרא עוד...)

אופני ידיים Airdyne AD2

דגם מקצועי אופני ידיים Schwinn Airdyne AD2  אופני Airdyne המתוחכמות פועלות על התנגדות הרוח.  גלגל תנופה מסיבי העובד בתנועה חלקה ביותרמחיר לגולשי האתר: 3680 ש"ח בלבד!     אופני AD2 הם מכשיר כושר מעולה לאימוני סיבולת... (קרא עוד...)

אופני כושר

אופני כושר חדישים עם מנגנון ויסות YORK 807אופני כושר YORK 807אופני כושר חדישים מבית YORK - דגם חדש ואיכותי לשנת 2009.מנגנון ויסות עם טווח רחב של דרגות קושי לאימון במאמצים שונים.מחיר לגולשי האתר: 699 ש"ח בלבד! גלגל תנופה 7 ק"ג לאימון חלק... (קרא עוד...)

YORK STYLE

אופני כושר YORK STYLEצג דיגיטלי משוכלל בעל חלון מרכזי ענק ומפוצלאופני כושר משוכללים עם טכנולוגיה מגנטית חדישה מחיר לגולשי האתר: 1889 ש"ח בלבד! דגם משוכלל וחדיש ביותר אופני כושר מגנטיים מקצועיים ואיכותייםפעולה... (קרא עוד...)

אופני ספינינג

דגם מקצועי אופני ספינינג EXPLOIT לאימון איכותי! התנגדות מצמד איכותי להתאמה מבין טווח רחב של דרגות הקושי למבנה האימון גלגל תנופה מסיבי 18 ק"ג העובד בתנועה חלקה ביותרמחיר לגולשי האתר: 2599 ש"ח בלבד! שילדת מרוץ יציבה ועמידה. מושב... (קרא עוד...)

אופנועי כושר CU800

דגם מקצועי אופני ספינינג CU-800 לאימון איכותי! אופני כושר חשמליות עם גנרטור פנימי ללא צורך בחיבור לחשמל  גלגל תנופה מסיבי העובד בתנועה חלקה ביותרמחיר לגולשי האתר: 6400 ש"ח בלבד! שילדת מרוץ יציבה ועמידה. כסא ג"ל ידידותי רחב... (קרא עוד...)

אופני כושר CR800

דגם מקצועי אופני ספינינג CR-800 לאימון איכותי! אופני כושר חשמליות עם גנרטור פנימי ללא צורך בחיבור לחשמל  גלגל תנופה מסיבי העובד בתנועה חלקה ביותרמחיר לגולשי האתר: 8400 ש"ח בלבד! שילדת מרוץ יציבה ועמידה. כסא ג"ל ידידותי רחב... (קרא עוד...)

אופני משענת

אופני משענת מגנטיות - דגם 686 YORKגלגל תנופה גדול 12 ק"ג לעבודה מגנטית חלקה ושקטה. מערכת התנגדות מגנטית שקטה בעלת 8 דרגות קושי.מחיר לגולשי האתר: 1100 ש"ח בלבד! המושב ומשענת הגב מרופדים בחומר מונע הזעה. עיצוב ארגונומי מיוחד התומך... (קרא עוד...)

ספה רב שימושית מבית YOTK FITNESS ענק הכושר העולמי

ספה רב שימושית מבית YOTK FITNESS ענק הכושר העולמי. כוללת מתקן לאימון יד קידמית. מושב מתכוונן לזוויות שונות. מערכת משענת הגב והכסא נעות על ציר ומאפשרות עבודת כפתיים עם כני המשקולות. משענת הגב מתכווננת למצבים: משיפוע שלילי... (קרא עוד...)

ספת כושר מקצועית

ספת כושר מקצועית מתקפלת מבית TARGET דגם 5010 כני משקולות מפלדה חזקה בעלת פרופיל עגול.עם כני משקולות מתכווננים לגובה. מחיר מחירון: 1699 ש"חמחיר לגולשי האתר: 1099 ש"ח בלבד! משענת גב בעלת שיפוע מתכוונן משיפוע שלילי עד 90 מעלות. ... (קרא עוד...)

ספת לחיצה מקצועית

ספת לחיצה מקצועית YORK 1076 ספה רב שימושית מבית YORK FITNESS, ענק הכושר העולמי.כוללת מתקן לאימון יד קדמית ומושב מתכוונן לזוויות שונות.מחיר לגולשי האתר: 1290 ש"ח בלבד! משענת גב מתכווננת למצבים: משיפוע שלילי ועד 45 מעלות. כני המשקולות... (קרא עוד...)

אופני כושר

בין כל המכשירים לאימון אירובי הכי פופולריים הם אופני כושר. הפידול על אופני הכושר מותאמת לכל גיל ומתאימה לכל מתאמן הרוצה לחזק את סיבולת לב-ריאה,מערכת הנשימה, שרירי הרגליים והישבן שרירי הגב ועוד...ישנם 3 סוגים של אופני... (קרא עוד...)

מאמרים בנושאי ציוד כושר ביתי ומקצועי, אימונים ומכשירי כושר, ספורט ותנועה

        איך לבחור את ההליכון שיתאים לצרכי?הליכון חשמלי או מסלול ריצה הוא אולי מכשיר הכושר הנפוץ ביותר ב- 20 שנה האחרונות, לאימון בהליכון ביתי או מקצועי יתרונות לא מבוטלים: ניתן לבצע הליכה / ריצה במזג... (קרא עוד...)

ספסלים וספות כושר

ספסלים וספות לחיזוק שרירים לפיתוח גוףבקטגוריה של ספות בטן וספסלים להרמת משקולות תוכלו למצוא ספות לתרגילים לחיזוק הבטן שמותאמות גם לחיטוב, עיצוב ואימון על שרירי הבטן בשילוב עבודה עם משקולות.ספסל לאימון בכפיפות בטן... (קרא עוד...)

מאמרים בנושאי ציוד כושר, אימוני כושר, ספורט ותנועה

  איך לבחור את ההליכון שיתאים לצרכי?הליכון חשמלי או מסלול ריצה הוא אולי מכשיר הכושר הנפוץ ביותר ב- 20 שנה האחרונות, לאימון בהליכון ביתי או מקצועי יתרונות לא מבוטלים: ניתן לבצע הליכה / ריצה במזג אויר קיצוני בימות... (קרא עוד...)

איך לבחור מולטי טרנייר

כיצד ניתן לבחור מולטי טרנייר? השוק הפתוח מציע לא מעט אפשריות של אימון. נכון להיום, בכל רגע נתון ניתן לראות חדרי כושר הנפתחים כפטריות לאחר הגשם. האם רוב האנשים מעדיפים להירשם לחדר כושר, סטודיו או כל השאר? מה על האנשים... (קרא עוד...)

ציוד כושר ביתי

מה מהותו של ציוד כושר ביתי? מדוע לא מעט אנשים בוחרים להתאמן בבית ולוותר על הסטודיו ההמוני ביחס למגרש של חדרי הכושר? לצד היכולת של האימון ההמוני, יש אנשים אשר יבחרו במאמן אישי ומאידך, יש אנשים אשר יצרכו ציוד כושר ביתי וכך... (קרא עוד...)
* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
טלפון: 08-9322157 • נייד: 072-3942711 • אימייל: yoram.bhfitness@gmail.com