Image layer Image layer
Image layer Image layer
Image layer Image layer

ציוד כושר ביתי

ציוד כושר ביתי או ציוד כושר מיקצועי - מה הכי נכון עבורכם?


למונח ציוד כושר מקצועי יש שתי משמעויות: ראשית הוא, מתייחס לסוגי התרגילים ותוכניות האימון איתם ניתן לבצע עם ציוד כושר מקצועי, והמשמעות השניה היא משך שעות העבודה על המכשיר.


מכשירים הנחשבים כציוד כושר מקצועיים עמידים יותר או בעלי יכולת מענה למגוון רחב יותר של מתאמנים מאשר במכשירי ציוד כושר ביתי, הם מיוצרים מחומרים מסיבים ועמידים יותר ובד"כ אינם מיועדים לקיפול ואיחסון כמו במכשירים של ציוד כושר ביתי והם כמובן יקרים בהרבה מהמכשירים שנחשבים כציוד כושר ביתי.

גם אם אתם מתאמנים חדשים או מקצוענים מנוסים שמתאמנים במשך שנים, וגם אם אתם הולכים להעמיד חדר כושר חדיש מהשורה הראשונה או סתם בא לכם לחזור לכושר ואתם זקוקים לציוד כושר איכותי, כשאתם רוכשים מכשיר כושר חדש מהיצרן, אתם נהנים מאחריות, ממקום הרכישה ואפילו שירות "עד הבית" במקרים מסוימים.
כשרוכשים ציוד כושר ביתי או ציוד כושר מיקצועי חשוב לוודא שיהיה "אמא ואבא" למכשיר, שיהיה ניתן לקבל ייעוץ ושירות מקצועיים מהיצרן ושבשעת הצורך תמיד יהיו במלאי חלקי חילוף למכשיר שרכשתם.

ישנם חידושים והמצאות בכל תחום בחיינו, בתחומי הכושר גופני בכלל ובתחום ציוד הכושר בפרט.
בקניית מכשירי כושר מדגמים חדשים, לא רק שאתם קונים מוצר חדש שישרת אותכם לאורך שנים אלא אתם בנוסף מבטיחים לעצמכם את השימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר בתחום.

אנו תמיד בשאיפה ולהכניס קצת כושר לחיינו העמוסים, בעזרת ציוד כושר ביתי או מקצועי, איכותי וחדש, שיוצר ע"י מיטב היצרנים, בעלות רכיבים שיוצרו מתוך חשיבה על יציבה ותנועה נכונה של כל חלקי הגוף, תוכלו להתאים לכם בדיוק את ציוד הכושר אשר יתאים לצורכיכם.

כאשר אתם מבקשים לרכוש מכשיר כושר מקצועי לביתכם, דווקא משום שאינכם ספורטאים מקצועיים, חשוב שתקבלו ייעוץ והדרכה על אופן השימוש הראוי והרצוי במכשירים אלה. וכמובן שאסור לוותר על בדיקות רפואיות טרם שימוש במכשירי כושר באופן רציף.

לחדר כושר ציבורי תמיד משקיעים הבעלים בציוד הטוב ביותר. הציוד החדשני ביותר נכנס למכון הכושר וזאת כדי להבטיח את האטרקטיביות של חדרי הכושר הרבים, מה שמושך יותר לקוחות שעושים מנויים שנתיים. מכוני הכושר לעיתים קרובות, גם מתחדשים כל הזמן ומשדרגים את הציוד לדגמים חדשים ויקרים להחריד, מהסיבה הפשוטה שהציוד עובד שעות על גבי שעות עם מספר רב של מתאמנים בכל הרמות.

חדרי כושר שמכבדים את עצמם יקנו אך ורק את ציוד הכושר המקצועי, במטרה לשמור על רמה גבוהה של שירות ללקוחות הבאים להתאמן והצדקת המחירים הגבוהים של עלויות המנויים השנתיים.

כאשר אנחנו נרשמים למנוי במכון כושר, סביר להניח כי כל המכשירים בו הם מקצועיים.
כל מכשירי הכושר המיקצועיים מצויידים בתו תקן. ויש אף מכשירי כושר המצוידים בתו תקן כפול – תו אירופאי ותו אמריקני.

מכוני כושר נמצאים באופן מתמיד תחת פיקוח ומכון כושר שלא מצוייד במכשירי כושר מיקצועיים מהשורה הראשונה לא יקבל אישור להפעלתו. ואף מכון כושר לא ייקח סיכון וירכוש מכשירי כושר שאינם מקצועיים.

הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון הוא התקציב לרכישת ציוד כושר איכותי.רכישת הציוד להקמת חדר כושר הינה הוצאה די כבדה ולכן עלינו לייחס חשיבות גבוה למחיר, אבל עלינו לזכור דבר בסיסי וחשוב: כמו כל דבר שביזבזנו עליו כסף בחיינו - מה שעולה זול בדרך כלל עולה בסופו של דבר ביוקר... מכשירי כושר לא איכותיים, ללא אחריות של יצרן אמין בדרך כלל לא אינם עמידים ונוטים להתקלקל לעיתים קרובות.

הקשר בין איכות ועמידות מכשיר הכושר לעלות הכספית הוא קשר ישיר במקרה של רכישת ציוד כושר.
לדוגמא המחיר של הליכון מתחלק ל - 3 רמות מחיר:
מכשיר הליכון ביתי – 2,000-6,000 ש"ח
הליכון חצי מקצועי – 6,000-13,000 ש"ח
הליכון מקצועי – 14,000-30,000 ש"ח

והמחיר של המכשיר אלפטיקל גם הוא מתחלק ל - 3 רמות מחיר:
מכשיר אלפטיקל ביתי – 1,500-4,000 ש"ח
אלפטיקל חצי מקצועי – 4,000-10,000 ש"ח
אלפטיקל מקצועי – 11,000-23,000 ש"ח

כשאתם עומדים בפני רכישת ציוד כושר כלשהו, אתם צריכים לברר בינכם לבין עצמכם מהם באמת הצרכים שלכם? כמה באמת אתם מתכוונים להתאמן? כמה אנשים ישתמשו במכשיר באופן קבוע? האם הליכון במחיר של 30,000 הוא רלוונטי עבורכם אם אתם זוג שרוצה לחזור לכושר ולעשות הליכה מהירה של שעה בכל ערב? כל זה תלוי בשאיפות שלנו, ובמטרות האימון שהצבנו לעצמנו, והשאלה האם לבחור בציוד כושר ביתי או ציוד כושר מיקצועי תלויה מאוד במטרות וצורכי האימון.

בי.אייץ. פיטנס הינה חברה אמינה וותיקה בשוק. החברה מספקת ציוד כושר ביתי ומקצועי ממגוון היצרניות המובילות בעולם ומפעילה מערך שירות תיקונים ותחזוקה אישי ומקצועי עבור לקוחותיה. בנוסף, החברה מתמחה בתכנון והקמת חדרי כושר ביתיים ומהווה כתובת מקצועית בתחום.

בעל החברה יורם דהן ישמח להתאים לכם את מכשיר הכושר הנכון ביותר עבורכם. בחברת בי.אייץ. פיטנס תקבלו את המענה המקצועי והאיכותי ביותר ע"י מומחים בתחום מכשירי כושר הביתי והמקצועי.

 ציוד כושר ביתי


| ציוד כושר ביתי || כושר ביתי || הקמת חדר כושר |* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captchaטלפון: 08-9322157 • נייד: 052-2735179 • אימייל: yoram.bhfitness@gmail.com